K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Rozumím

Pietro filipi klub

Číslo karty:
Jak se stát členem klubu

Jednoduše. Stačí při nákupu jakéhokoliv zboží vyplnit registrační formulář. Pak už se Vám začnou na klubové konto načítat všechny Vaše nákupy. Každý z nich Vás posune blíže k získání slevy.

Užijte si slevy ihned při nákupu!

Pokud výše Vašeho konta dosáhne určité částky, můžete se těšit na okamžitou slevu. Za Vaši loajalitu ke značce pietro filipi Vás odměníme ihned při nákupu. Chceme Vám tak poskytnout ještě větší radost z nakupování v našich obchodech.

Nakupujte ve dvou a získejte slevy rychleji!

Jedno klubové konto – dvě karty. Jedna pro Vás, druhou darujte komukoliv, kdo se tak stane Vaším klubovým partnerem. Nákupy Vás obou se budou načítat na stejné klubové konto a umožní Vám získat slevy rychleji. A pak už si můžete oba užívat radost z výhodného nakupování.

Čím více nakupujete, tím větší slevu máte!

Když dosáhne celková suma na Vašem klubovém kontě částky 15 000 Kč, získáváte slevu 5 %. To platí i v případě, že uskutečníte jednorázový nákup, dosahující této částky. Čím více budete dále nakupovat, tím větší slevu získáte:

 

Výše bodů za sledované období

Sleva pro následující sledované období

 
  15000 – 29999 sleva 5%  
  30000 – 59999 sleva 10%  
  60000 – 119999 sleva 15%  
  120000 a více sleva 20%  

Využívejte získanou slevu celý 1 rok!

Pokud díky výši Vašeho klubového konta získáte odpovídající slevu, můžete si výhodného nakupování užívat celý jeden rok. Když se Vám během tohoto roku podaří navýšit Vaše klubové konto a získat ještě vyšší slevu, začne od tohoto dne opět běžet roční lhůta, po kterou Vám sleva platí!

Rozsah slev

Slevy platí na veškeré nezlevněné zboží značky pietro filipi. Na zlevněné zboží není poskytována další sleva. Tyto nákupy jsou nicméně načítány na konto člena klubu a pomáhají tak k získání klubové slevy na nezlevněné zboží.

Platnost

Pokud člen klubu nerealizuje po dobu dvou let žádný nákup v prodejnách nebo na e-shopu pietro filipi, jeho členství automaticky zaniká a jeho karta je zablokována.

Další výhody členství

- Pravidelné a přednostní informace o nových kolekcích pietro filipi
- Možnost účasti na exkluzivních akcích pro členy klubu

 

Newsletter zasílaný společností pietro filipi s.r.o. obsahuje obchodní sdělení a je rozesílán ve formě emailové zprávy. Obsah newsletteru splňuje veškeré podmínky zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. a zákona o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. a nelze jej považovat za nevyžádanou reklamu. Zájemce o zasílání elektronického newsletteru je povinný vložit pouze svoji platnou adresu.


Z odběru newsletteru se můžete odhlásit kdykoliv na adrese www.pietro-filipi.com/odhlasit nebo přímo v každém ze zasílaných newsletterů, které obsahují odkaz na automatické odhlášení.

NEWSLETTER
Nenechejte si ujít informace o Pietro Filipi kolekci,
aktuálních trendech, stylingových tipech,
exkluzivních akcích a slevách.
Váš e-mail

Děkujeme, Vaše registrace proběhla úspěšně