Česká značka Pietro Filipi působí ve světě módy již 25 let.

Příběh začíná v roce 1993, kdy se podnikatel Petr Hendrych rozhodl založit firmu, která bude vytvářet kvalitní českou módu. V té době se mu narodil syn Filip a kombinací křestních jmen vznikl název Pietro Filipi.

V listopadu 2017 koupil 80% podíl v Pietro Filipi investor Michal Mička, který se úspěšně podílel na vybudování několika firem včetně vlastní investiční společnosti Incomming Ventures. 

Nový majitel investoval desítky milionů korun také do alternativní taxislužby Liftago nebo výrobce kol Favorit. V Pietro Filipi funguje na pozici výkonného ředitele a aktivně se podílí na tvorbě pánské kolekce.

Originalita kolekcí

Všechny naše kolekce tvoří tým odborníků a předních českých návrhářů. Společně vytváříme elegantní a nadčasové modely, které odrážejí styl Pietro Filipi.

Jedinečnost

Hodnota oblečení Pietro Filipi je nejen v jeho designu a kvalitním zpracování, ale také v limitovaném počtu vyráběných kusů. Naše produkty šijeme v množství od 30 do 400 kusů a tím zajišťujeme jejich exkluzivitu.

Lokální produkce

Věříme v hodnotu dlouhodobých vztahů a své dodavatele si pečlivě vybíráme. Naše produkty si necháváme vyrábět převážně v Česku a na Slovensku a podporujeme tak lokální produkci. Díky tomu máme maximální přehled o kvalitě každého kousku.