Dámská kolekce

Dámská kolekce

Kolekce podzim/zima 2019 propojuje nadčasovou eleganci s nejnovějšími trendy a dominují jí odstíny modré, decentní béžové i výrazná červená, fuchsiová a oranžová barva. Zpátky se vrací univerzitní styl 70. let, vyštíhlené ženské siluety, romantické retro modely i volné kimonové střihy, které krásně vyniknou na přírodních materiálech, jako je bavlna, hedvábí, vlna, kašmír a pravá kůže. Hravou linkou kolekce je propojení formálního oblečením se sportovními prvky.

Prohlédnout
Dámská kolekce
Pánská kolekce
Pánská kolekce

Pánská kolekce

Pánská kolekce podzim/zima 2019 přináší kvalitní materiály i precizní zpracování s důrazem na detail. Modelům dominují tlumené zemité odstíny doplněné klasickou černou, bílou a šedou, decentním ozvláštněním jsou tóny světle modré a růžové. Hlavní inspirací se stal ikonický severský styl, který se v podobě kostky a proužků objevuje na košilích, svetrech a kabátech. V kolekci jsou použity také Hi-Tech prvky, které hravě reflektují trendy propojení funkčnosti sportovního stylu s elegancí.

Prohlédnout

Založeno roku 1993

Příběh začíná před 25 lety, kdy se podnikatel Petr Hendrych rozhodl založit značku s kvalitní českou módou.

Naše historie

Navrženo v Praze

Styl Pietro Filipi tvoří tým zkušených návrhářů v Praze. Na každé kolekci pracuje tým odborníků složený z předních českých a zahraničních designérů.

Naši návrháři

Vyráběno v Čechách a na Slovensku

Každá kolekce vzniká v limitovaném množství a je vyrobena převážně v Česku a na Slovensku.

Naše výroba