Oděvní technolog

Přidejte se do našeho týmu na pozici Oděvní technolog v Praze.

Co Vás čeká:

  • zajišťování kompletní technické podpory vzorování produktu pro danou kolekci v úzké spolupráci s designéry, produktovým manažerem a konstruktérem
  • vytváření technického nákresu produktu s popisy v grafickém programu
  • zakládání fazony, představitele, artiklu a nových druhů drobných příprav do systému, včetně popisu produktu
  • vytváření podkladů pro kalkulaci pořizovací ceny výrobku.
  • příprava podkladů pro technika a výrobu v rámci vzorování kolekce a veškeré technické dokumentace pro výrobu kolekce, včetně zapracování změn a úprav po konečném žirování
  • provádění finální kontroly spotřeb vrchového materiálu a metrové drobné přípravy

Co by měl mít ideální kandidát:

  • minimálně SŠ vzdělání v oboru oděvnictví
  • praxi v oděvním průmyslu se zaměřením na oděvní technologii výhodou
  • Velmi dobrou znalost oděvní technologie a terminologie, drobné přípravy a oděvních materiálů
  • orientaci v technický podkladech a ve střihové dokumentaci
  • přehled o výrobcích a dodavatelích drobných příprav.
  • zkušenost s prací s grafickými programy, znalost práce v CorelDRAW výhodou
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka (mírně pokročilá úroveň - schopnost zhotovit technikovou dokumentaci a komunikovat se zahraničními výrobci a dodavateli drobných přípravy
  • orientaci v módních trendech

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost práce i na zkrácený úvazek
  • zajímavou práci v centru Prahy
  • motivační finanční ohodnocení
  • kariérní růst
  • profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • neformální dress code – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
  • atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • stravenky
  • sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • 25 dní dovolené + 2 sick days
  • 70% sleva na výrobky značky

O Pietro Filipi

Česká značka Pietro Filipi je na módním trhu už 25 let. V roce 1993 se podnikatel Petr Hendrych rozhodl založit firmu, která bude vytvářet kvalitní českou módu. V té době se mu narodil prvorozený syn Filip a kombinací jejich křestních jmen vznikl název Pietro Filipi.

V listopadu 2017 koupil 80% podíl v Pietro Filipi investor Michal Mička, který se úspěšně podílel na vybudování několika firem včetně vlastní investiční společnosti Incomming Ventures.

V čem spočívají hlavní hodnoty značky?

  • v designu (máme vlastní tým návrhářů)
  • v limitovanosti počtu vyráběných kusů, která podporuje jejich výjimečnost
  • dáváme důraz na kvalitní zpracování
  • podporujeme lokální výrobu (80 % naší produkce je v ČR/SR)

Přidejte se k nám a pojďte se s námi podílet na pokračování příběhu české originální designové značky Pietro Filipi.
Pošlete nám svůj životopis. Budeme se těšit na vaše odpovědi a nejpozději do 14 dnů se vám ozveme zpět.

Další informace o společnosti najdete na stránkách www.pietro-filipi.cz

Zašlete nám CV

nofile