Administrátor/ka skladu na prodejně

Chcete pracovat v příjemném prostředí v převážně ženském kolektivu? Máte rádi pořádek? Máte zkušenost s prací ve skladu a šlechtí vás pečlivost, spolehlivost a pracovitost?

V současné době hledáme na zkrácený pracovní úvazek nové kolegy/kolegyně na pozici ADMINISTRÁTOR/KA SKLADU na pražské prodejně.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci, s vysokou mírou samostatnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity ( stravenky, 70% sleva na výrobky, uniforma 2x ročně, výhodný mobilní tarif, multisport karta )
  • práci na zkrácený úvazek ( 25 hodin týdně )
  • možnost volných víkendů
  • příjemné čisté pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost dalšího profesního růstu

Co Vás čeká:

Hledáme někoho, kdo by nám pomohl udržovat ve skladech pořádek, měl přehled o zboží a vedl jeho evidenci. Takže pokud máte rádi módu, jste pečlivý/á, zodpovědný/á a máte smysl pro pořádek, nabízíme Vám možnost, jak tyto věci skloubit. Navíc mezi fajn kolegy a v příjemném pracovním prodstředí.

Jaký by měl být náš ideální kandidát:

  • pečlivý, zodpovědný, spolehlivý
  • komunikativní
  • mít chuť učit se novým věcem
  • znalost práce na PC

O Pietro Filipi

Česká značka Pietro Filipi je je na módním trhu už 25 let. V roce 1993 se podnikatel Petr Hendrych rozhodl založit firmu, která bude vytvářet kvalitní českou módu. V té době se mu narodil prvorozený syn Filip a kombinací jejich křestních jmen vznikl název Pietro Filipi.

V listopadu 2017 koupil 80% podíl v Pietro Filipi investor Michal Mička, který se úspěšně podílel na vybudování několika firem včetně vlastní investiční společnosti Incomming Ventures.

V čem spočívají hlavní hodnoty značky?

  • v designu (máme vlastní tým návrhářů)
  • v limitovanosti počtu vyráběných kusů, která podporuje jejich výjimečnost
  • dáváme důraz na kvalitní zpracování
  • podporujeme lokální výrobu (80 % naší produkce je v ČR/SR)

Přidejte se k nám a pojďte se s námi podílet na pokračování příběhu české originální designové značky Pietro Filipi.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chcete se dozvědět víc, pošlete nám svůj životopis.

Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Zašlete nám CV

nofile