K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Rozumím
Fashion show
Lookbook
Facebook
Sales

Kabáty

Koupit
Kabáty
Šaty

Šaty

Koupit
Must have
Story
Must have
Outlet

Kabáty

Koupit
Kabáty
Saka

Saka

Koupit
Dámská kolekce Pánská kolekce

Newsletter zasílaný společností pietro filipi s.r.o. obsahuje obchodní sdělení a je rozesílán ve formě emailové zprávy. Obsah newsletteru splňuje veškeré podmínky zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. a zákona o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. a nelze jej považovat za nevyžádanou reklamu. Zájemce o zasílání elektronického newsletteru je povinný vložit pouze svoji platnou adresu.


Z odběru newsletteru se můžete odhlásit kdykoliv na adrese www.pietro-filipi.com/odhlasit nebo přímo v každém ze zasílaných newsletterů, které obsahují odkaz na automatické odhlášení.

NEWSLETTER
Nenechejte si ujít informace o Pietro Filipi kolekci,
aktuálních trendech, stylingových tipech,
exkluzivních akcích a slevách.
Váš e-mail

Děkujeme, Vaše registrace proběhla úspěšně

Renata Mánková

Marketing communication manager

Mám ráda jednoduché a výrazné linie, proto je pro mě tento kabát s dvouřadým zapínáním a velkým límcem must-have sezony! Kabát v přírodních zemitých barvách s akcentem červené působí díky střihovým detailům a výraznému límci geometricky až minimalisticky. Stačí si ho přehodit přes jednoduché pouzdrové šaty a jste femme fatale!

KOUPIT

A static moment, a fragment in
time, an instant:
Like a mental picture you take
when you meet someone
for the first time.
That image is a frozen tale,
without a past or future.
There is only you and the story
you will create in your mind.

Create yours #pietrofilipi #frozenmoment