K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Rozumím
Must have
Silverline
Lookbook
Outlet

Šaty

Koupit
Šaty
Halenky

Halenky

Koupit
Fashion show
Story
Facebook
Sales

Košile

Koupit
Košile
Saka

Saka

Koupit
Dámská kolekce Pánská kolekce

Newsletter zasílaný společností pietro filipi s.r.o. obsahuje obchodní sdělení a je rozesílán ve formě emailové zprávy. Obsah newsletteru splňuje veškeré podmínky zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. a zákona o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. a nelze jej považovat za nevyžádanou reklamu. Zájemce o zasílání elektronického newsletteru je povinný vložit pouze svoji platnou adresu.


Z odběru newsletteru se můžete odhlásit kdykoliv na adrese www.pietro-filipi.com/odhlasit nebo přímo v každém ze zasílaných newsletterů, které obsahují odkaz na automatické odhlášení.

NEWSLETTER
Nenechejte si ujít informace o Pietro Filipi kolekci,
aktuálních trendech, stylingových tipech,
exkluzivních akcích a slevách.
Váš e-mail

Děkujeme, Vaše registrace proběhla úspěšně

Margarida Dias Machado

Designer Women´s Collection

Tento kostýmek je pro mě rozhodně must-have pro tuto sezónu. Díky němu docílíte jarního (i letního) vzhledu naprosto jednoduše. Krásná medová barva, minimalistický blazer a zúžené nohavice jsou dokonalou kombinací do Vašeho nejen pracovního šatníku.

KOUPIT