K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Rozumím

PIETRO FILIPI X SK

Česká módní značka Pietro Filipi představuje svou spolupráci s modelkou Simonou Krainovou.
Simona Krainová s pomocí týmu Pietro Filipi vytvořila limitovanou kolekci Pietro Filipi X SK.

Kolekce je elegantní, trendy a nadčasová zároveň. Kousky v ní jsou navzájem kombinovatelné nejen mezi sebou, ale také s kolekcí Pietro Filipi.

Najdete v ní oblíbené kousky Simony, co nosí ráda ona, má k nim vztah a odráží její vlastní styl.

Vyjadřují silnou osobnost, jakou je ona sama. Ženu, co se nebojí změny, má ráda svobodu v tom, co nosí a ráda překvapuje různými kombinacemi stylů.

Celá kolekce je vyráběna v České republice, stejně jako 80% produkce celého portfolia značky Pietro Filipi.

Kolekce bude dostupná v těchto městech a prodejnách:
Praha: Centrum Chodov, Národní store 31, NC Palladium; Brno: Galerie Vaňkovka; Bratislava: Galerie Eurovea; Ostrava: Nová Karolina; Plzeň: OC Olympia

zpět

 
 

Newsletter zasílaný společností pietro filipi s.r.o. obsahuje obchodní sdělení a je rozesílán ve formě emailové zprávy. Obsah newsletteru splňuje veškeré podmínky zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. a zákona o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. a nelze jej považovat za nevyžádanou reklamu. Zájemce o zasílání elektronického newsletteru je povinný vložit pouze svoji platnou adresu.


Z odběru newsletteru se můžete odhlásit kdykoliv na adrese www.pietro-filipi.com/odhlasit nebo přímo v každém ze zasílaných newsletterů, které obsahují odkaz na automatické odhlášení.

NEWSLETTER
Nenechejte si ujít informace o Pietro Filipi kolekci,
aktuálních trendech, stylingových tipech,
exkluzivních akcích a slevách.
Váš e-mail

Děkujeme, Vaše registrace proběhla úspěšně