K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti

Rozumím

Newsletter zasílaný společností pietro filipi s.r.o. obsahuje obchodní sdělení a je rozesílán ve formě emailové zprávy. Obsah newsletteru splňuje veškeré podmínky zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. a zákona o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. a nelze jej považovat za nevyžádanou reklamu. Zájemce o zasílání elektronického newsletteru je povinný vložit pouze svoji platnou adresu.


Z odběru newsletteru se můžete odhlásit kdykoliv na adrese www.pietro-filipi.com/odhlasit nebo přímo v každém ze zasílaných newsletterů, které obsahují odkaz na automatické odhlášení.

Akce Sleva 15% platí v období od 30. 3. do 5. 6. 2016 ve vybraných obchodech PIETRO FILIPI ČR a e-shop PIETRO FILIPI ČR. Sleva 15% platí při nákupu nad 3.000 Kč. Slevu nelze uplatnit v outletových prodejnách (Na Maninách 4, Praha 7, Fashion Aréna Štěrboholy) a v online outletu. Slevy nelze kombinovat nebo sčítat s jinými akcemi, např. členskou slevou věrnostního klubu. Sleva se nevztahuje na kolekci PIETRO FILIPI Silverline. Sleva neplatí na již zlevněné produkty. Sleva platí pouze pro nově registrované odběratele newsletteru Pietro Filipi. Sleva neplatí pro již stávající odběratele newsletteru Pietro Filipi nebo členy věrnostního klubu Pietro Filipi.

Slevu lze uplatnit na CZ e-shopu a v CZ síti kamenných obchodů (mimo Fashion Aréna Outlet) do 12. června 2016.

Více informací o akci na www.pietro-filipi.cz nebo prodejnách PIETRO FILIPI.

SLEVA 15%
Přihlašte se k odběru Pietro Filipi newsletteru
a získejte slevu 15% na nákup kolekce jaro/léto 2016.
Sleva platí při nákupu nad 3.000 Kč. Slevy nelze sčítat. Sleva platí pro nově registrované odběratele newsletteru Pietro Filipi. Podmínky akce zde.
Zadejte váš e-mail a získejte slevový kód

Děkujeme, Vaše registrace proběhla úspěšně